Wybitna palarnia kawy

Czarna Kawka - 11 Listopada 91A | 26-600 Radom | woj. mazowieckie | TEL.: +48 602 313 095 | NIP: 796-141-76-21 | REGON: 142817202

Charakterystyka działalności:

Czarna Kawka to palarnia i sklep internetowy zajmujący się dystrybucją produktów w niej przygotowywanych. Współpracuje ona z cenionymi plantacjami z wielu krajów świata, gdzie ziarna kawowca otaczane są specjalną troską i opieką. Kawa świeżo palona przygotowywana przez tę firmę tworzona jest zgodnie ze starannie opracowanymi recepturami, dzięki czemu zachwyca smakiem i aromatem. Zamówienia są błyskawicznie realizowane, aby klienci mogli rozkoszować niepowtarzalnym napojem przygotowanym z wykorzystaniem produktów dostępnych w tym sklepie.

Pełna aromatu kawa świeżo palona

Kawa świeżo palona jest przygotowywana przez doświadczonych specjalistów, którzy doskonale wiedzą w jakiej temperaturze należy ją trzymać oraz przez jaki czas. W związku z tym, iż produkty znajdujące się w ofercie sklepu pochodzą z wielu miejsc na świecie, charakteryzują się one zróżnicowanym smakiem. Dzięki temu klienci nie będą mieli problemu ze znalezieniem ziaren odpowiadających ich preferencjom i oczekiwaniom. Każda kawa świeżo palona może zostać dodatkowo zmielona w żarnach o różnej wielkości, aby przygotować ją do danej metody parzenia.

Firma oferuje: Kawa świeżo palona - Czarna Kawka

Przydatne informacje:

www.czarnakawka.com

www.czarnakawka.com

sklepczarnakawka.com

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Firmy z tej kategorii:

Wyposażenie OSP

Sprzęt strażacki

Akwarystyka morska - sklep Aqua Trend

Lampa do akwarium morskiego

Staranne podświetlenie pokoju

Dowiedz się wiecej