Systemy CRM

Domuly Sp. z o.o. - Słowackiego 114 | 87-100 Toruń | woj. kujawsko-pomorskie | TEL.: +48 | NIP: 675-164-41-84 | REGON: 369938418

Charakterystyka działalności:

Domuly to firma, która opracowała swój własny system CRM dla biur nieruchomości. Jest to funkcjonalne narzędzie, które pozwala uporządkować zarządzanie firmą, pracownikami oraz ułatwia utrzymanie stałego kontaktu z klientami. Jest ono specjalnie skomponowane pod właścicieli biur nieruchomości i deweloperów i posiada wiele przydatnych dla nich funkcji. Zbiera wszystkie ważne informacje w jednym miejscu, usprawniając pracę biurową. Firma oferuje kilka pakietów abonamentowych, które każdy klient może wybierać według własnych potrzeb.

CRM dla biur nieruchomości

CRM dla biur nieruchomości to narzędzie, które pozwala właścicielom zarządzać ich firmą w łatwiejszy, bardziej przejrzysty oraz szybszy sposób. System, który opracowała firma Domuly, posiada szereg różnych przydatnych opcji, takich jak przydzielanie uprawnień do danych konkretnym użytkownikom, bazę statystyk, które ułatwiają analizę funkcjonowania biznesu, kalendarz do ustalania zajęć swoich oraz pracowników i wiele innych opcji. Łączy wszystkie narzędzia, takie jak e-mail, strona internetowa i dokumenty w jednym miejscu, czyniąc codzienną pracę znacznie prostszą.

Firma oferuje: Informacje

Przydatne informacje:

domuly.com

domuly.com


Godziny otwarcia:

poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte

Firmy z tej kategorii:

Produkcja stojaków reklamowych

Roll-upy

Optymalizacja stron dla wyszukiwarek

Pozycjonowanie Zamość

Wykonywanie materiałów promocyjnych

Projektowanie graficzne - Poznań