Sprawdzony ośrodek szkolenia kierowców

O.S.K. Jastrzębski - Aleja Najświętszej Maryi Panny 51 | 42-200 Częstochowa | woj. śląskie | TEL.: +48 601 450 691 | NIP: 949-002-27-68 | REGON: 150238484

Charakterystyka działalności:

O.S.K. Jastrzębski z Częstochowy jest miejscem, które kształci kierowców z wielu okolicznych miejscowości. Cenią sobie oni znakomite zajęcia praktyczne, odbywające się w nowoczesnych samochodach, identycznych z tymi wykorzystywanych przez organy egzaminujące. Na uznanie zasługuje także doskonałe przygotowanie merytoryczne, w postaci dostępu do materiałów naukowych czy wykładów. W zależności od tego czy klient chce szybko ukończyć kurs prawa jazdy, może się on zdecydować na jego wersję standardową lub ekspresową.

Ekspresowy kurs prawa jazdy - Częstochowa

Osoby pracujące, a także takie, które mają mnóstwo innych obowiązków na głowie, chcą szybko zdobyć potrzebną wiedzę i umiejętności. Ekspresowy kurs prawa jazdy prowadzony w Częstochowie przez O.S.K. Jastrzębski jest w takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem. Zajęcia praktyczne odbywają się z dużą częstotliwością, dzięki czemu klient może ukończyć szkolenie nawet w 25 dni. Samodzielne wyuczenie się oraz zrozumienie teorii w oparciu o dostarczone materiały pozwoli kursantom podejść do egzaminu w mniej niż miesiąc.

Firma oferuje: Ekspresowy kurs prawa jazdy - Częstochowa

Przydatne informacje: