Solidne plecaki miejskie

Patio Dystrybucja Sp.z o.o - Kurza Stopka 5/CD | 70-535 Szczecin | woj. zachodniopomorskie | TEL.: +48 info@rbag.pl | NIP: 955-231-43-62 | REGON: 321006400

Charakterystyka działalności:

Plecaki mają swoją długą historię, są znane od wieków, do dzisiaj cenione i niezbędne dla wielu z nas w codziennym funkcjonowaniu. Jednak potrzeby jak i gusta ludzi ciągle się zmieniają, dlatego by wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów, powstały plecaki marki R-Bag. Czym wyróżniają się na tle innych produktów tego typu? Są przede wszystkim połączeniem funkcjonalności ze stylowym wyglądem, mimo, że przeznaczenie jest standardowe, posiada jednak wiele udogodnień takich jak: specjalna przegroda na laptopa, kieszonka na drobne rzeczy czy kieszeń antykradzieżowa. Plecak miejski sportowy od R-Bag skierowany jest do wymagających klientów.

Niezastąpiony plecak miejski sportowy

Mimo iż technologia produkcji plecaków bardzo zmieniła się na przestrzeni lat i znacznie poszła do przodu, funkcja tego przedmiotu pozostała taka sama: transport rzeczy na plecach w sposób niezwykle komfortowy. Plecaków nie zabiera się już tylko na długie wędrówki piesze, teraz są one niedołączoną częścią naszego codziennego życia, towarzysząc nam w szkole, pracy, na zakupach. Plecak miejski sportowy od firmy R-Bag doskonale sprawdzi się podczas szybkiego tempa w życiu, będzie naszym nieodłącznym towarzyszem podczas załatwiania codziennych spraw.

Firma oferuje: https://r-bag.pl/13-city

Przydatne informacje:

r-bag.pl

r-bag.pl

infor-bag.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte

Firmy z tej kategorii:

Ozdoby ślubne do włosów

Toczek do ślubu - BoZka