Rzecznictwo patentowe a nowe technologie

Kancelaria Patentowa Bartłomiej Tomaszewski - Eugeniusza Kwiatkowskiego 1 | 03-984 Warszawa | woj. mazowieckie | TEL.: +48 608 485 437 | NIP: 113-212-87-14 | REGON: 140890590

Charakterystyka działalności:

Dziś, by móc zaoferować w pełni profesjonalne usługi z zakresu rzecznictwa patentowego, nie wystarczy doskonale znać się na prawie własności intelektualnej i przemysłowej. Najlepsi specjaliści zajmujący się ochroną znaków towarowych mają również wykształcenie techniczne - np. w dziedzinie informatyki, robotyki lub biotechnologii. Taką drogę ma za sobą rzecznik patentowy mgr inż. Bartłomiej Tomaszewski, który prócz ukończenia aplikacji rzecznikowskiej Polskiej Izby Rzeczników Patentowych stosowną wiedzę zdobywał też na Podyplomowym Studium Prawa Własności Przemysłowej UW i Wydziale Inżynierii i Kształtowania Środowiska SGW.

Rzecznik patentowy - Warszawa

Specjalista w zakresie prawa patentowego, mgr inż. Bartłomiej Tomaszewski świadczy usługi z wielu dziedzin związanych z ochroną praw własności intelektualnej i przemysłowej. Jedną z najistotniejszych zalet korzystania z jego opieki prawnej jest pewność dostępu do wszystkich najnowszych zmian w regulacjach odnoszących się do dynamicznie rozwijającego się rynku nowych technologii. Rzecznik patentowy w takim mieście jak Warszawa musi na bieżąco zapoznawać się ze stale przeobrażającym się stanem prawnym, dlatego po rzetelną poradę warto zwrócić się właśnie do rzecznika Bartłomieja Tomaszewskiego.

Firma oferuje: http://rzecznik-btomaszewski.com.pl/

Przydatne informacje:

rzecznik-btomaszewski.com.pl

rzecznik-btomaszewski.com.pl

bartlomiej.tomaszewskiinteria.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte

Firmy z tej kategorii:

Intrastat Bielsko-Biała

Link

Sprawdzona kancelaria

Sprawdź

Adwokat

Strona WWW