Poradnia psychologiczna w Warszawie

Poradnia Lilium - Dereniowa 52/54 | 02-776 Warszawa | woj. mazowieckie | TEL.: +48 511 410 971 | NIP: 566-181-31-45 | REGON: 363589626

Charakterystyka działalności:

Lilium to Niepubliczna Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna, która zrzesza specjalistów odpowiednio wykształconych do udzielania profesjonalnej pomocy psychologicznej. Zajmuje się udzielaniem porad, wykonywaniem diagnoz oraz przeprowadzaniem psychoterapii. Jej opinie dotyczące dostosowania wymagań szkolnych honorowane są przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Ponadto, placówka posiada merytoryczny nadzór Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Zapewnia specjalistyczną pomoc pacjentom w każdym wieku w gabinecie w Warszawie.

Poradnia psychologiczna

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna Lilium to miejsce, które specjalizuje się w pomocy psychologicznej udzielanej pacjentom w każdym wieku. Oferuje diagnozy u dzieci chorób, takich jak zespół Aspergera czy autyzmu. Prowadzi również psychoterapie dla dzieci i dorosłych, związane na przykład z problemami rodzinnymi lub własnymi trudnościami. Wydawane są specjalistyczne opinie oraz możliwe jest uzyskanie porad w dalszych działaniach po diagnozach różnych zaburzeń. Centrum mieści się w Warszawie na Ursynowie.

Firma oferuje: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Lilium

Przydatne informacje: