Obsługa i wynajem dźwigów

Młyńska 7 - Młyńska 7 | 76-251 Kobylnica | woj. pomorskie | TEL.: +48 609 081 697 | NIP: 839-215-58-58 | REGON: 220224539

Charakterystyka działalności:

Dźwigur to firma, która oferuje usługi dźwigowe na terenie Słupska, Kobylnicy i okolic. Istnieje ona już od 1996 roku, dzięki czemu w swojej branży ma bardzo duże doświadczenie. Spora liczba zrealizowanych zleceń, profesjonalna i wykwalifikowana kadra oraz wysokiej jakości maszyny, są gwarancją rzetelności obsługi. Pochodzą one od renomowanych producentów, którzy zapewniają ich pełną sprawność oraz funkcjonalność. Obsługa natomiast realizowana jest przez wyspecjalizowanych i doświadczonych operatorów, który dbają o zachowanie zasad BHP w miejscu pracy.

Wynajem dźwigów

Wynajem dźwigów to główny obszar działania firmy Dźwigur. Dysponuje ona maszynami sprawdzonych marek, które regularnie przechodzą serwis, przeglądy oraz spełniają wymagania UDT. Sprzęt ma udźwig do 10 lub do 25 ton i zdolny jest transportować ładunki na wysokość, kolejno 15, 22 i 36 metrów. Dzięki temu możliwy jest załadunek i rozładunek wielu różnych towarów. Wszystkie maszyny przy prawidłowej obsłudze gwarantują sprawną pracę oraz efektywnie wykonywanie działań. Ceny wynajmu dźwigów obejmują Słupsk i są bardzo atrakcyjne.

Firma oferuje: Wynajem dźwigów - Słupsk

Przydatne informacje:

dzwigur.pl

dzwigur.pl

biurodzwigur.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Firmy z tej kategorii:

Dojazd do portu lotniczego - Rzeszów

Parking lotnisko Jasionka

Kompleksowe usługi rejestracyjne

Rejestracja pojazdów - Kraków