Narzędzia i akcesoria kosmetyczne

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | TEL.: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Charakterystyka działalności:

Corio to działająca od wielu lat hurtownia kosmetyczna z Poznania, która dzięki otworzeniu sprzedaży online, jest w stanie docierać do klientów z całego kraju. W jej asortymencie znajdują się specjalistyczne preparaty, akcesoria i wyposażenie, które stosowane są w gabinetach kosmetycznych czy przez działające mobilnie wizażystki i manikiurzystki. Firma oferuje urządzenia do makijażu permanentnego, mikrodermablazji, a także szeregu innych specjalistycznych zabiegów, a także produkty, które wykorzystywane są każdego dnia w salonach kosmetycznych - pilniczki, cążki, pędzelki, odzież ochronną i wiele więcej.

Markowe urządzenia do makijażu permanentnego

Hurtownia wspiera także gabinety specjalizujące się w makijażu permanentnym. Zabiegi, takie jak microblading, pigmentacja ust czy narysowanie kresek na powiekach mogą być wykonywane tylko przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają odpowiednie przygotowanie i umiejętności. Corio sprzedaje profesjonalne urządzenia do makijażu permanentnego, które pozwalają na wprowadzenie dedykowanych preparatów pod skórę klientki i trwałe podkreślenie atutów jej twarzy. Takie zabiegi skierowane są do osób aktywnych, które nie chcą się martwić każdego dnia o pomalowanie ust czy zaznaczenie brwi.

Firma oferuje: Urządzenia do makijażu permanentnego Coriocs

Przydatne informacje:

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Firmy z tej kategorii:

Zabiegi kosmetyczne w Krakowie

http://lavender.com.pl/

Akcesoria kosmetyczne - hurtownia Corio

Frez do ściągania hybrydy

Wykwalifikowana kosmetyczka

Microblading brwi