Nakrycia do każdego wnętrza

Obrusy Natim - Graniczna 11 | 62-060 Witobel | woj. wielkopolskie | TEL.: +48 618 135 299 | NIP: 779-001-75-98 | REGON: 004793865

Charakterystyka działalności:

Jeśli poszukujesz świetnej jakości obrusów, które mogą zostać wykonane zgodnie z podanymi przez Ciebie wymiarami, koniecznie skontaktuj się z firmą Natim. Zajmuje się ona produkcją oraz sprzedażą nakryć na stoły, które znaleźć oraz zamówić można na jej stronie internetowej. Ich staranne wykonanie oraz niezwykła różnorodność sprawiają, że klienci chętnie decydują się na współpracę z firmą. Koniecznie zapoznaj się z jej ofertą obrusów wielkanocnych i bożonarodzeniowych, białych oraz kolorowych, gładkich i wzorzystych.

Obrusy wielkanocne

Nie wiesz w jaki sposób ozdobić pomieszczenie przed zbliżającymi się świętami Zmartwychwstania Pańskiego? Umalowane jajka już znajdują się na stole, podobnie jak i inne akcenty, lecz czegoś wciąż brakuje? Odpowiedzią na Twoje pytania mogą być obrusy wielkanocne! Te estetyczne elementy wystroju pomieszczenia będą znakomicie komponować się z ozdobami świątecznymi, jednocześnie samodzielnie wprowadzając odpowiedni nastrój. Na stronie obrusynawymiar.pl znalazło się wiele propozycji wielkanocnych, z wzorami przedstawiającymi zajączki czy pisanki.

Firma oferuje: Szczegóły

Przydatne informacje:

obrusynawymiar.pl

obrusynawymiar.pl

szyjemyobrusynawymiar.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Firmy z tej kategorii:

Naprawa zmywarek

Serwis AGD - Poznań

Pielęgnacja ogrodów w Poznaniu

Więcej

Cennik firmy Kalefaktor

Kliknij tutaj