Kompleksowa opieka nad seniorami

Willa Wawerska - Wawerska 46C | 05-420 Józefów | woj. mazowieckie | TEL.: +48 609 492 009 | NIP: 952-213-10-42 | REGON: -

Charakterystyka działalności:

W życiu wielu osób przychodzi moment, w którym jej rodzice czy dziadkowie dochodzą do wieku, gdzie nie mogą już samodzielnie funkcjonować. W zależności od trybu życia, obowiązków czy możliwości musi ona wówczas podjąć decyzję o tym czy zajmie się nimi osobiście czy poszuka dla nich miejsca w domu seniora. Willa Kąkolowa z Warszawy jest doskonałym przykładem tego, że pensjonat dla osób starszych nie musi być nudny i przygnębiający, lecz przynosić mnóstwo radości i zadowolenia swoim podopiecznym i ich rodzinom.

Pensjonat dla osób starszych w Warszawie

Jedną z zalet tego domu opieki jest jego położenie. Pensjonat dla osób starszych mieści się w Warszawie, wobec czego może stanowić niezawodne wsparcie dla klientów z okolicy. Warto jednak zaznaczyć, iż nie znajdzie się go nigdzie blisko centrum - położony w dzielnicy Wawer zaskakuje ciszą, spokojem i bliskością zieleni. Posiłki przygotowywane są z produktów dobrej jakości, tak aby mogły dostarczyć pensjonariuszom wszelkich składników odżywczych. Regularne wizyty lekarzy pozwalają zatroszczyć się o zdrowie każdego seniora w ośrodku.

Firma oferuje: Pensjonat www.willakakolowa.pl

Przydatne informacje:

www.willakakolowa.pl

www.willakakolowa.pl

biurowillakakolowa.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Firmy z tej kategorii:

Slimfood Gdańsk - dietetyk

Link

Salon kosmetyczny Kama Studio

Piercing - Mikołów

Zabiegi na twarz w Krakowie

http://lavender.com.pl/