Akcesoria kosmetyczne - hurtownia Corio

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | TEL.: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Charakterystyka działalności:

Na stronie internetowej sklep.coriocs.pl dostępny jest szeroki wybór frezów do ściągania hybrydy. Te drobne urządzenia są kluczowym elementem usunięcia pozostałości takiego manicure i przygotowania paznokcia do kolejnego zabiegu. Firma przygotowała bogatą ofertę tych produktów, co pozwoli na dopasowanie odpowiedniej końcówki do typu przeprowadzanego zabiegu. Dzięki użyciu materiałów wysokiej jakości, klientki będą zadowolone z komfortu podczas używania przez kosmetyczkę frezu do ściągania hybrydy. Atrakcyjne ceny produktów są dodatkowym atutem tej hurtowni.

Frez do ściągania hybrydy

Frez do ściągania hybrydy jest narzędziem stosowanym przez każdą manicurzystkę, która przyozdabia paznokcie wykorzystując tę metodę. Na rynku istnieją produkty diamentowe, kamienne z węglika spiekanego czy ceramiczne, których gradację należy dostosować do indywidualnego klienta czy przeprowadzanego zabiegu. Corio prezentuje na swojej stronie wszystkie rodzaje tych akcesoriów. W momencie gdy paznokcie klientki urosły znacząco, konieczne jest zastosowanie frezu do ściągnięcia hybrydy, który pozwoli pozbyć się preparatu z płytki bez jej uszkodzenia.

Firma oferuje: Frez do ściągania hybrydy

Przydatne informacje:

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Firmy z tej kategorii:

Zabiegi kosmetyczne w Krakowie

http://lavender.com.pl/

Wykwalifikowana kosmetyczka

Microblading brwi

Zioła, ekstrakty i korzenie

Klitoria ternateńska