Akcesoria i materiały do dziergania

Ewool - 1-go Maja 13 lok.9 | 16-100 Sokółka | woj. podlaskie | TEL.: +48 600 240 634 | NIP: 648-142-91-67 | REGON: 200853475

Charakterystyka działalności:

Chcąc zakupić wysokiej jakości akcesoria i materiały do dziergania, z pewnością warto odwiedzić sklep online Ewool. Dzięki temu, że jego właścicielka sama jest miłośniczką rękodzieła, asortyment zostaje tam starannie wyselekcjonowany i zawiera wyłącznie produkty wysokiej jakości, które zapewniają trwałość, komfort i estetykę. Dostępne są tam między innymi szydełka, druty, sznurki bawełniane, kordonki, bazy ze sklejki i nie tylko. Co ciekawe, można również kupić bon prezentowy i podarować go bliskiej osobie.

Włóczki dziecięce

Ponadto, dużą popularnością w sklepie internetowym Ewool (zwłaszcza wśród mam i babć) cieszą się włóczki dziecięce. Przy ich pomocy, można tworzyć różnorodne wyroby, które zapewnią ciepło i komfort maluchom. Będą to na przykład szaliki, czapki, kocyki, rękawiczki i nie tylko. W ofercie Ewool znajdą Państwo wyłącznie produkty renomowanych marek, takich jak na przykład Madame Tricote, Himalaya czy Alize. Dostępne są one w różnorakich kolorach, aby można było z nich tworzyć różnorodne kompozycje, uwalniając swoją wyobraźnię.

Firma oferuje: Ewool - włóczki dziecięce

Przydatne informacje: