Akcesoria do łóżka

Sklep dla Dzieci Minikraina - Kwiatowa 7 | 94-227 Łódź | woj. łódzkie | TEL.: +48 608 684 894 | NIP: 8361109828 | REGON: 101287578

Charakterystyka działalności:

W sklepie Minikraina mogą Państwo zakupić profesjonalnie wykonane materace dla niemowląt. Oferowane są jedynie produkty wysokiej jakości, które są tworzone przez producentów o bogatym doświadczeniu jak i gwarancji wykonania swoich produktów. Jeżeli poszukują Państwo wygodne materace firmy Hevea lub Vitmat to najlepszym wyborem jest przejrzenie oferty tego sklepu. Jest to bardzo dobrze wyposażony sklep, który pozwala na kompleksowe zakupy. Najlepsze materace dziecięce i młodzieżowe tylko w Minikrainie w Łodzi!

Wygodne łóżko dla dziecka

Jeśli chcą Państwo kupić swojemu dziecku bezpieczny, a zarazem komfortowy produkt, warto wybrać materace Hevea. Jest to polska marka, która cieszy się ogromną popularnością, jako że stawia na jak najwyższą jakość. Ich towary wspomagają prawidłowy rozwój dziecka, a w szczególności właściwą postawę ciała. Dopasowując się do masy śpiącego, tworzy bowiem idealne podparcie dla kręgosłupa. Sklep internetowy Minikraina umożliwia Państwu zakup materacy Hevea w niesamowicie niskich cenach. Pełna oferta firmy w sklepie internetowym.

Firma oferuje: Materace dla niemowląt - Minikraina

Przydatne informacje:

minikraina.pl

minikraina.pl

minikrainaminikraina.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Firmy z tej kategorii:

Naprawa zmywarek

Serwis AGD - Poznań

Pielęgnacja ogrodów w Poznaniu

Więcej

Cennik firmy Kalefaktor

Kliknij tutaj